У Трускавці біля бювету розпочали реконструкцію спортмайданчика

У Трускавці біля бювету розпочали реконструкцію спортмайданчика

У Трускавці неподалік бювету облаштовують багатофункціональний спортмайданчик. Реконструкція об'єкту вже розпочалась.

За 2 місяці тум буде побудовано сучасну баскетбольну, дві волейбольні і тренажерну площадки з огорожею, місцями для глядачів та нічним освітленням.

Раніше цей спортивний майданчик періодично використовувався для ранкової зарядки курортниками. Зараз тут зазвичай граються діти, їздять на велосипедах та роликах. Однак територія давно не бачила ремонту і потребує належного впорядкування.

Нещодавно місто отримало 2,3 мільйони гривень з державного бюджету (з фонду соціально-економічного розвитку) на реалізацію проекту з облаштування сучасного спортивного майданчика.

Проект має назву - "Реконструкція зони активного відпочинку по бульвару Торосевича". На його реалізацію місто отримало з держбюджету 2млн. 293,315 тис. грн.

На майданчику планують провести дренажні роботи. Згодом тут обладнають два професійні майданчики для пляжного волейболу. На частині площі встановлять спеціальне прорезинене покриття і обладнають майданчик для баскетболу. Також на території, збоку, встановлять тренажери. Частину майданчика залишать вільним - для проведення групових зарядок.

Багатофункціональний спортивний майданчик обведуть новою огорожею та встановлять цілодобове освітлення.

Коментарі