Укрзалізниця запускає безконтактну оплату в електричках і ботів з продажу квитків

Укрзалізниця запускає безконтактну оплату в електричках і ботів з продажу квитків

«Укрзалізниця» разом з платіжною системою VISA оголосила про запуск безконтактної оплати проїзду в електричках і намір запустити у соціальних мережах ботів, які допоможуть дізнатися розклад руху потягів чи купити квиток.

Як повідомила прес-служба «Укрзалізниці», спочатку для реалізації пілотного проекту з запровадження безконтактної оплати проїзду у приміському сполученні компанія обрала популярні напрямки Київ – Фастів та Київ – Святошин.

У межах проекту на низці станцій планується встановити турнікетні системи та термінали з продажу квитків. У разі успішної реалізації проект планується поширювати і на інших приміських напрямках.

В «Укрзалізниці» наголосили, що проект з безконтактної оплати в електричках почнуть тестувати з наступного року. В компанії вважають, що це частково допоможе вирішити проблему з безквитковими пасажирами.

Ще один проект, який «Укрзалізниця» впровадить у співпраці з VISA – це боти у месенджерах, які дозволять дізнатися розклад потягів або ж купити квитки. У компанії анонсували запуск такого сервісу вже у найближчі місяці - повідомляє Захід.нет

Коментарі