Смерть 69-річної трускавчанки спричинила політичний скандал

Смерть 69-річної трускавчанки спричинила політичний скандал

У Трускавці від коронавірусу померла 69-річна місцева мешканка. Жінка начебто тривалий час лікувалась в пересувному медичному пункті, а коли звернулась в лікарню – було вже надто пізно.

Про це написала на своєму сайті Трускавецька міська лікарня.

"Вчора ввечері померла 69 річна мешканка Трускавця. Причина смерті – коронавірус ! Поступила в лікарню у край важкому стані. Тривалий час лікувалась лікарем пересувного медичного пункту. Застерігаємо Вас від подібних кроків в час пандемії ! При найменших симптомах захворювання негайно звертайтесь до сімейного лікаря ! - пише на сайті Трускавецької лікарні.

Тим часом, це питання вже встигло перейти в площину політичних розбірок. Так як пересувний медичний пункт у Трускавці облаштував один із кандидатів на посаду голови Трускавецької ОТГ.

Інформацію активно поширюють в соцмережах. Натомість представники Туристичного кластера Трускавець, - організації, яку очолює кандидат, - називають всі звинувачення голослівними і вимагають надати їм особисті дані пацієнтки. Але така інформація вважається медичною таємницею.

Як би там не було, лікарня наголошує на тому, що при перших симптомах хвороби, варто одразу ж звертатись до свого лікаря в поліклінічне відділення лікарні.

Коментарі