Сьогодні - День Учителя! Вітаємо всіх педагогів зі святом!

Сьогодні - День Учителя! Вітаємо всіх педагогів зі святом!

Сьогодні, в першу неділю жовтня, в Україні відзначають день учителя, - свято людей, чия професія - дарувати знання та гідно виховувати підростаючі покоління українців.

День учителя в Україні щороку святкується в різну дату. Згідно з указом президента від 11 вересня 1994 року, візначення дня вчителя відбувається в першу неділю жовтня.

Оскільки неділя є вихідним днем, то зазвичай усі святкові та вітальні заходи в школах проводяться напередодні в п'ятницю.

За рішенням ЮНЕСКО, Всесвітній день учителя щорічно відзначається 5 жовтня, адже професія вчителя вважається однією з найважливіших.

День учителя - традиції святкування / фото ua.depositphotos.com
День учителя - традиції святкування / фото ua.depositphotos.com

У день свята школярі вітають своїх учителів. Таким чином висловлюють вдячність своїм педагогам, самовіддану працю яких у вихованні підростаючих поколінь важко переоцінити.

Цікавою традицією також є проведення у багатьох шкільних закладах дня самоврядування, коли старшокласники самі проводять уроки в молодших класах.

Колектив сайту 03247.com.ua приєднується до всіх вітань. Ми щиро бажаємо нашим педагогам здоров'я, витримки, терпіння та задоволення від роботи. Будьте еталоном знань та прикладом для наслідування, виховуйте своїх учнів справжніми українцями.

Сьогодні - День Учителя! Вітаємо всіх педагогів зі святом!, фото-2

Коментарі