ФК Трускавець здобув чергову впевнену перемогу - 4:1 (ФОТО)

ФК Трускавець здобув чергову впевнену перемогу - 4:1

ФК «Трускавець» здобув чергову впевнену перемогу в грі Чемпіонату області з футболу 2 ліги. Сьогодні трускавецькі футболісти обіграли команду «Опір» з рахунком 4:1.

З почесною місією на гру прибули перший заступник голови Львівської асоціації футболу Ярослав Гресьо й заступник виконавчого директора Львівської асоціації футболу Андрій Смольський, які подарували юним трускавецьким футболістам десять новеньких м’ячів для тренувань та ігор.

ФК Трускавець здобув чергову впевнену перемогу - 4:1 (ФОТО), фото-1
ФК Трускавець здобув чергову впевнену перемогу - 4:1 (ФОТО), фото-2
ФК Трускавець здобув чергову впевнену перемогу - 4:1 (ФОТО), фото-3

Сьогодні СФК "Трускавець" передала зібрані командою кошти на лікування трускавчанки Софійки Гриник, у сумі 4000 грн, з яких 1000 грн - від проведеного, напередодні благодійного аукціону.

«Далі команду чекає остання гра групового етапу, ми тут на першому місці. Далі чверть фінал з двох ігор, півфінал і фінал Чемпіонату другої ліги. Власне наступної суботи гра відбудеться в Трускавці, гратимемо з командою Браткович, яка теж бореться за путівку у півфінал. Тож запрошуємо на гру вболівальників, команда дуже цінує підтримку», - наголосив Роман Куртяник спортивний директор ФК «Трускавець».

Нагадаємо, від початку Чемпіонату області ФК Трускавець не зазнав жодної поразки. Всі зіграні матчі пройшли на користь трускавчан. Тому команад міста-курорту лідирує в турнірній таблиці Чемпіонату.

Коментарі