Перша трускавецька школа - в сотні кращих за результатами ЗНО з біології

Перша трускавецька школа - в сотні кращих за результатами ЗНО з біології

Трускавецька СЗШ №1 посіла 81 місце серед 14 175 шкіл України за результатами ЗНО з біології. 

Сайт osvita.ua оприлюднив список «Школи України», в якому визначено рейтинг шкіл за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з різних предметів.

Трускавецькі школи у переліку з 14 175 шкіл впевнено тримають високі позиції. За результатами ЗНО з біології Трускавецька СЗШ №1 посіла 81 місце серед 14 175 шкіл та потрапила до першої сотні.

Друга школа (НВК «СЗШ №2-гімназія») ввійшла в другу сотню, зайнявши 154 місце.

Школи були ранжовані за рейтинговим балом, розрахованим на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з біології, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Таким чином трускавецькі школи потрапили до переліку найкращих загальноосвітніх навчальних закладів за результатами ЗНО з біології випускників 2020 року.

Біологія – не єдиний предмет, який добре знають трускавецькі учні. З української мови Трускавець взагалі займає перше місце по області.

Ще одним свідченням високої якості освіти у Трускавці є факт здачі ЗНО кількома цьогорічними випускниками на максимальну кількість балів. Так, учениця СЗШ № 3 м. Трускавця Софія Колосова набрала 200 балів на ЗНО з біології, а учениця СЗШ №1 Любомира Чех на 200 балів здала ЗНО з англійської мови.

Натомість випускник 2020 року НВК «СЗШ №2-гімназія», володар золотої медалі Олександр Бурлаков досяг високих результатів на ЗНО аж з трьох предметів: фізика – 199 балів, українська мова та література – 196 балів, математика – 195 балів!

Такі високі результати учнів є результатом спільної наполегливої праці самих дітей, вчителів та їхніх батьків, а також створенням найсприятливіших умов для загальної, дошкільної, позашкільної, спортивної та мистецької освіти.

Коментарі