Вулицями Львова бігав голий чоловік і читав молитви (ФОТО)

Вулицями Львова бігав голий чоловік і читав молитви

У п’ятницю, 2 жовтня, близько 8 години ранку перехожі та водії зауважили на вул Зеленій у Львові повністю роздягненого чоловіка, який босоніж йшов посеред проїжджої частини вулиці.

Також цього чоловіка бачили близько 7:30 на вул. Івана Франка в районі Стрийського базару.

У патрульній поліції розповіли, що отримали повідомлення про голого чоловіка, який йде проїжджою частиною дороги вгору по вул. Зеленій. Патрульні, які прибули на виклик на вул. Зелену, 104, виявили чоловіка, який йшов повністю роздягений зі складеними перед собою руками і молився.

Вулицями Львова бігав голий чоловік і читав молитви (ФОТО), фото-1 Вулицями Львова бігав голий чоловік і читав молитви (ФОТО), фото-2

«Патрульні намагалися його зупинити, почали розмовляти, але чоловік не реагував, не зупинявся та продовжував йти далі. Коли патрульні намагалися його затримати, чоловік почав дуже вириватися, чинити спротив, бився, а потім почав утікати. Він завдав кілька ударів поліцейським, не давав одягнути на нього кайданки»,  повідомили Захід.нет у патрульній поліції.

На допомогу прибув ще один екіпаж поліції охорони. Чоловіка затримали, одягнувши кайданки.

Також у поліції зазначили, що чоловік перебував у неадеватному стані. На запитання він не реагував, але постійно читав молитви. Чоловіка доставили у психіатричну лікарню. За інформацією поліції, на вигляд чоловікові близько 20 років, його особу ще встановлюють.

Коментарі