Україна взяла в Польщі кредит на ремонт 3 км дороги до КПП Смільниця

Україна взяла в Польщі кредит на ремонт 3 км дороги до КПП Смільниця

Служба автомобільних доріг у Львівській області отримала дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги Т-14-01 КПП «Смільниця» - Старий Самбір. 3 км прикордонної дороги відремонтують коштом кредиту польського уряду у сумі 2 млн євро.

Як повідомили ZAXID.NET у Службі автодоріг Львівщини, дорогу ремонтуватимуть на ділянці між населеними пунктами Хирів та Буньковичі Стасамбірського району – загальною протяжністю 3 км. Роботи фінансуються в рамках програми «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» за рахунок кредиту польського уряду. Кошторис ремонту цієї ділянки дороги склав 2 млн євро.

Карта прикордонних доріг, які заплановано відремонтувати у рамках проекту (фото САД) Проект також передбачає ремонт чотирьох мостів, які є складовою цієї ділянки дороги. Підготовчі роботи заплановано розпочати вже у жовтні цього року, а завершити капітальний ремонт – наступного року. Підрядником є польська компанія DROG-BUD Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia.

Як повідомлялося, у серпні на Львівщині у межах кредиту польського уряду розпочали капітальний ремонт прикордонної дороги Яворів-Грушів.

Коментарі