Трускавець і Східницю відвідала Генеральний консул Польщі у Львові (ФОТО)

Трускавець і Східницю відвідала Генеральний консул Польщі у Львові

Днями Трускавець та Східницю з робочим візитом відвідали Генеральний Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкевіч та Консул з політико-економічних питань Томаш Коваль.

Візит був запланований давно, але його декілька разів відкладали. Прибули очільники консульства на запрошення голови правління МЦ «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька.

Гостям показали Трускавець та Східницю. Вони мали змогу скуштувати мінеральні води наших курортів. У Трускавці представники польського консульства відвідали також Клініку відновного лікування професора Козявкіна.

"Переконаний, що шановні дипломати були задоволені побаченим та ще не раз приїдуть до нас і не тільки з офіційним візитом. Щира подяка всім, хто долучився до організації візиту і прийому поважних гостей" - написав Іван Цегенько у Фейсбук.

Трускавець і Східницю відвідала Генеральний консул Польщі у Львові (ФОТО), фото-1 Трускавець і Східницю відвідала Генеральний консул Польщі у Львові (ФОТО), фото-2 Трускавець і Східницю відвідала Генеральний консул Польщі у Львові (ФОТО), фото-3 Трускавець і Східницю відвідала Генеральний консул Польщі у Львові (ФОТО), фото-4 Трускавець і Східницю відвідала Генеральний консул Польщі у Львові (ФОТО), фото-5

Коментарі