• Головна
  • Хакерська атака! На Рівненській АЕС все спокійно, нікого не евакуйовували
13:28, 23 вересня 2020 р.

Хакерська атака! На Рівненській АЕС все спокійно, нікого не евакуйовували

Хакерська атака! На Рівненській АЕС все спокійно, нікого не евакуйовували

У мережі шириться інформація про те, що у Вараші евакуйовують людей через радіоактивну хмару над Рівненською АЕС. Така інформація виявилась неправдивою - про це повідомляє офіційний сайт Рівненської АЕС.

Що сталось?

Фейкову інформацію про надзвичайну ситуацію на Рівненській АЕС та евакуацію мешканців 30-кілометрової зони навколо опублікували сайти міської ради міста Вараша та сайт Національної поліції України у Рівненській області.

Додаємо скріншоти з сайтів.

Згодом сайти стали недоступними, в офіційний сайт Рівненської АЕС повідомив наступне:

У зв’язку із поширенням в Інтернеті дезінформації стосовно нештатної ситуації на Рівненській АЕС та евакуації мешканців міста-супутника, повідомляємо, що станом на 12:30 енергоблоки №№1, 2, 3 РАЕС працюють в штатному режимі та енергоблок №4 з 6 вересня перебуває у середньому планово-попереджувальному ремонті.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Відбулося несанкціоноване втручання у роботу офіційних сайтів Вараської міської ради та Нацполіції України, звідки й поширилася фейкова новина. Тож просимо населення не розповсюджувати неправдиву інформацію та довіряти перевіреним джерелам! Уся достовірна інформація щодо роботи енергоблоків РАЕС публікується на наших офіційних ресурсах – сторінках у соцмережах та сайті, де також в онлайн-режимі доступні усі радіаційні показники.

https://www.rnpp.rv.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...