• Головна
  • Гірськолижний комплекс "Буковиця" виставили на продаж
14:58, 22 вересня 2020 р.

Гірськолижний комплекс "Буковиця" виставили на продаж

Гірськолижний комплекс "Буковиця" виставили на продаж

Спортивно-відпочинковий комплекс «Буковиця», що у Бориславі, виставили на продаж. Аукціон оголосили через електронний майданчик Prozorro.Sale зі стартовою ціною у 135 млн грн, однак з першого разу покупців знайти не вдалося.

На продаж виставили земельну ділянку площею понад 10 га, готельний комплекс площею 2000 мна 18 номерів разом з кафе і пунктом прокату гірськолижного спорядження; паркінг на 600 автомобілів, медпункт та дитячу спортивну школу, озеро, два бугельні і один крісельний витяги.

Як пояснили у адміністрації «Буковиці», про повний продаж не йдеться, а через аукціон власники «хочуть оцінити оптимальну вартість курорту», щоб залучити інвесторів. Зазначимо, що початкова вартість комплексу становить 135 млн грн, однак перший аукціон не відбувся через брак покупців - пише Захід.нет.

«Ми шукаємо більше співінвестора, ніж хочемо продати, аби залучити додаткові кошти, щоб реалізувати наш інвестплан, з якого багато не зроблено. Своїми силами це реалізувати в нинішніх умовах складно», – розповів ZAXID.NET представник «Буковиці» Дмитро Мицак і додав, що останні дві зими через несприятливу погоду комплекс недофінансовувався.

Представник «Буковиці» не пояснив причини вибору такого оригінального способу оцінки курорту, адже, як правило, оцінку вартості працюючого бізнесу проводять незалежні аудиторські компанії або банки.

Гірськолижний комплекс "Буковиця" виставили на продаж, фото-1

Як зазначається у технічній документації, комплексу відвели 15 га землі для будівництва парку розваг, що має діяти впродовж усього року, та розробили проект будівництва дороги з пішохідними та велосипедними доріжками, яку мають будувати за держкошти.

Гірськолижний комплекс "Буковиця" виставили на продаж, фото-2
Гірськолижний комплекс "Буковиця" виставили на продаж, фото-3

Курорт «Буковиця» розташований у Бориславі, неподалік від курортного Трускавця. Його відкрили у 2016 році. Відпочинковий комплекс належить ТзОВ «Буковиця», на сьогодні це один з найбільших гірськолижних відпочинкових комплексів Львівщини.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, власницею ТзОВ «Буковиця» є мешканка Борислава Світлана Мицак.

Серед засновників ТзОВ «Буковиця» числиться Віталій Мицак, а також трускавчани Владислав Дурбак та Ярослава Конц, мешканці Борислава Наталія Симович та Володимир Фірман.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...