• Головна
  • Lamor Ukraine розпочав екологічний моніторинг у Бориславі
12:09, 22 вересня 2020 р.

Lamor Ukraine розпочав екологічний моніторинг у Бориславі

В рамках екологічного моніторингу у Бориславі з 15 вересня розпочато польові роботи з відбору проб повітря, грунту, води для проведення аналізу в лаборторіях. Це стало можливим після підписання відповідної угоди між Бориславською міською радою, ПАТ «Укрнафта» та ТОВ «Lamor Ukraine».
Фото: Бориславська міська рада

Фото: Бориславська міська рада

Як розповів начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимир Прідун, упродовж тижня проби повітря було взято у всіх районах міста. Сьогодні – у центральній частині. Також було відібрано зразки води у всіх річках, озерах, та вибірково із криниць. Проби грунту – з усієї території міста, особливо з тих ділянок, де розташовано об’єкти нафтовидобутку. Такі роботи триватимуть ще близько двох днів.
Фото: Бориславська міська рада

Фото: Бориславська міська рада

Надалі зразки буде направлено до лабораторії у Польщі і за результатами профільні спеціалісти проведуть опис та нададуть заключні висновки.
Фото: Бориславська міська рада

Фото: Бориславська міська рада

Моніторинг здійснюється коштом ПАТ «Укрнафта», а отриманий за підсумками роботи документ буде фундаментальним не тільки для залученням фінансового ресурсу з різних екологічних фондів, а й дасть чітке розуміння реальної ситуації з екологією в Бориславі за наслідками тривалого нафтовидобутку.
Джерело: Бориславська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...