• Головна
  • Як посадовці з Києва та Львова прибирали Трускавецьке озеро
20:56, 20 вересня 2020 р.

Як посадовці з Києва та Львова прибирали Трускавецьке озеро

Як посадовці з Києва та Львова прибирали Трускавецьке озеро

Високопосадовці з Міністерства та Львівської ОДА приїхали до Трускавця, аби прибрати узбережжя місцевого ставка. Акція відбулась вчора, 19 вересня, з нагоди відзначення Міжнародного дня чистих берегів.

Прибирали узбережжя Трускавецького ставу (що є місцевим водосховищем) заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець та заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. Були також інші представники Львівської ОДА. Приєднався до прибирання і заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький.

Акцію присвятили Міжнародному дню чистих берегів. 

Як результат - присутні зібрали понад 20 пакетів сміття. 

"Від кожного з нас залежить, яку якість водойм ми залишимо нашим нащадкам, яку воду будуть пити наші внуки. Адже прибрати за собою сміття на березі річки та інших водойм та навчити цьому наших дітей – зовсім не важко", - зазначив Юрій Бучко.

Акція «Міжнародний день чистих берегів» проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу.

Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...