• Головна
  • Прикордонник з Львівщини порівняв українських воїнів зі свинями
20:36, 20 вересня 2020 р.

Прикордонник з Львівщини порівняв українських воїнів зі свинями

Прикордонник з Львівщини порівняв українських воїнів зі свинями

Український прикордонник виклав у соціальну мережу TikTok відео, в якому порівнює ЗСУ та українських воїнів зі свинями і віддає їм команди зі "Статуту" українською мовою.

Про цей кричущий випадок розповів полковник ЗСУ Анатолій (Штірліц) Штефан в Facebook.

Український прикордонник у Тіk Тоk порів…

Український прикордонник у Тіk Тоk порів…

Офіцер назвав ім'я прикордонника. Ним виявився Ігор Шарун з Львівської області. В цей час він є військовослужбовцем ДПС України у Волинській області. Ролик з насмішкою над українськими воїнами набрав більше сотні тисяч переглядів, тисячі лайків, а громадяни РФ активно його поширюють.

Коли Штефан в коментарі попросив прикордонника видалити відео, автор грубо послав його "у далеке плавання". Видалив він відео лише після попередження оприлюднити його особисті дані.

"Дане відео не публікую у зв'язку з етичними нормами та придатністю для його поширення російськими пропагандистами", – пише Штірліц.

Офіцер закликав Державну прикордонну службу України розпочати службове розслідування.

Ігорю Шатуну пропоную записати офіційне відеозвернення з вибаченнями перед воїнами ЗС України за свої дії та свідоме поширення дискредитаційних матеріалів щодо Українського війська та підігрівання російської пропаганди на 7-му році війни.

V4WHV405b58bXawOJ6THbxy6roakm7db90JmNnKp.png

V4WHV405b58bXawOJ6THbxy6roakm7db90JmNnKp.png

Державна прикордонна служба вже відреагувала на цей інцидент. Наразі повідомили лише той факт, що чоловік справді є діючим прикордонником. Однак обіцяли провести відносно його дій службове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...