• Головна
  • ФК Трускавець обіграв команду Підбужа з рахунком 3-1
09:16, 20 вересня 2020 р.

ФК Трускавець обіграв команду Підбужа з рахунком 3-1

Вчора, 19 вересня, ФК "Трускавець" здобув чергову перемогу в рамках Чемпіонату області (2 ліга). Трускавець обіграв 3-1 команду Підбужа, впевнено закріпивши лідерські позиції в турнірній таблиці змагань.

Гра між ФК «Трускавець» та ФК «Тартак» (Підбуж) відбулась на міському стадіоні міста-курорту.

Перший тайм закінчився з рахунком 1-1. У другому таймі перевагу на полі спочатку перехопили гості, але вже в середині та під кінець гри трускавчани забили ще два голи.

Один гол у ворота суперників забив Володимир Сурник і два - Роман Дяків.

Наступна гра в якій зіграє ФК «Трускавець» відбудеться на виїзді з футбольною командою «Ураган" (Раденичі).

Наразі ж ФК "Трускавець" тримає впевнену лідерську позицію в турнірці Чемпіонату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію