• Головна
  • У Міжнародний день прибирання Трускавець став ще чистішим
14:13, 19 вересня 2020 р.

У Міжнародний день прибирання Трускавець став ще чистішим

У Міжнародний день прибирання Трускавець став ще чистішим

Сьогодні, у третю суботу вересня, світова спільнота відзначає Міжнародний День Прибирання (World Cleanup Day). Мета цього дня – чисті оселі, чисті міста, чисті країни та чиста планета Земля. Чистішим сьогодні став і курортний Трускавець.

Трускавець долучився до Всесвітнього Дня Прибирання. На акцію вийшли міська влада, депутати, працівники різних відділів та управлінь ТМР, освітяни, бібліотекарі, медики, волонтери та активісти, які хочуть бачити місто ще чистішим.

Для прибирання обрали найбільшу територію – Курортний парк. В рукавичках та із пакетами в руках учасники акції визбирували пляшки та пластикові пакети, очищаючи територію від сміттєвих відходів.

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, тож паралельно для молодих учасників акції проводилася роз`яснювальна робота.

Акції з Всесвітнього Дня Прибирання у Трускавці не обмежилися курортним парком. До World Cleanup Day долучилося ряд громадських організацій та політичних сил, котрі обрали для очищення локації не лише у місті-курорті, а і в селах майбутньої Трускавецької ОТГ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...