• Головна
  • Більше 7 тисяч осіб змінили виборчу адресу на Львівщині
08:27, 17 вересня 2020 р.

Більше 7 тисяч осіб змінили виборчу адресу на Львівщині

Більше 7 тисяч осіб змінили виборчу адресу на Львівщині

14 вересня відділи ведення Державного реєстру виборців Львівщини завершили опрацювання звернень щодо зміни виборчої адреси (ВА). Більше 7 тисяч людей скористались правом на зміну виборчої адреси на Львівщині.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

Такі звернення, щоб змінити місце голосування на місцевих виборах 25 жовтня і могти обирати місцеву владу у тих громадах, де вони проживають, виборці мали можливість подавати з 1 липня до 10 вересня, - зазначила чиновниця.

Усього за цей період було подано 7519 звернень до відділів ведення Реєстру області щодо зміни ВА. З них 4147 звернень (55%) подали дистанційно засобами Інтернет-зв'язку і 3372 (45%) - шляхом фізичного відвідування відділів ведення Реєстру.

Зоряна Павлів зазначила, що 7144 звернення виборців щодо зміни ВА було задоволено (95%) і 375 (5%) - відмовлено. Відмови пов'язані, здебільшого, із некоректними даними, що подавалися дистанційно.

За зазначений вище період 5390 виборців змінили адресу голосування в межах Льввіської області, 1739 - змінили ВА на Львівщину (прибули) і 1119 - змінили ВА з Львівщини (вибули).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...