• Головна
  • Вартість проїзду у громадському транспорту зросте
08:21, 16 вересня 2020 р.

Вартість проїзду у громадському транспорту зросте

Вартість проїзду у громадському транспорту зросте

Перевізники Львівщини почали підвищувати ціни на проїзд у громадському транспорті.

Про це повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Він каже, що подорожчання проїзду дасть змогу перевізникам залишитись на ринку, адже через карантинні обмеження доходи підприємств значно знизились, оскільки у салоні автобуса можна заповнювати пасажирами лише сидячі місця.

За словами Івана Велійки, кожне АТП робить власні розрахунки і встановлює відповідні тарифи, втім загалом подорожчання може сягати 5-10% від нинішніх тарифів. Проїзд у 6-ти кілометровій зоні навколо Львова зросте до 10 грн. До 20 вересня перевізники мають завершити перехід на нові тарифи.

«Крім карантинних обмежень на підвищення тарифів, суттєво впливає подорожчання пального, а також зростання мінімальної зарплатні до 5 тисяч грн із 1 вересня. Тож податкове навантаження на автотранспортні підприємства також зросло», – пояснив ZAXID.NET Іван Велійка.

Як розповів ZAXID.NET заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, за законодавством облдержадміністрація не може впливати на тарифи, які встановлюють перевізники, щоправда й розрахунків від них область ще не отримувала.

Зазначимо, що у 2016 році Кабмін своєю постановою забрав повноваження у облрад і облдержадміністрацій формувати граничну вартість проїзду, тож перевізники самі можуть самі формувати вартість проїзду.

Ймовірно, що в ближчому часі про подорожчання вартості проїзду заговорять і місцеві перевізники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...