• Головна
  • У Львові партію Зеленського підтримують 1,3% населення: результати опитування
09:21, 15 вересня 2020 р.

У Львові партію Зеленського підтримують 1,3% населення: результати опитування

У Львові партію Зеленського підтримують 1,3% населення: результати опитування

Політичну партію «Слуга народу» на місцевих виборах Львові готові підтримати 1,3% львів’ян. - Такого ще не було. Це, як колись мала "Партія регіонів", як був Янукович, - розповів Петро Жук, керівник Центру з інформаційних проблем територій. – Симпатиками діючої партії у Львові, які входять у це число, є переважно пенсіонери, які ще мають сподівання, що вада покращить їхнє життя, пише DailyLviv.

Фото: скріншот з Ютуб

Найбільшу підтримку жителі Львова висловлюють ПП «Європейська Солідарність» - 26,8%. - Враховуючи, те, що Львів завжди знаходився в опозиції до центральної влади, яку презентує президент Зеленський і його партія «Слуга народу», «Європейська Солідарність» на разі є основною опозиційною силою.

Це число є дещо малим, адже традиційно у Львові опозиційна до влади політична сила має близько дещо більше підтримки. Це свідчить про те, що нині жителі міста не бачать єдиної політичної сили чи лідера, довкола якого можуть консолідуватися. Петро Жук додав, що важливим моментом є те, що занадто великі надії в минулому були програні львів’янами.

Жителі міста зараз хочуть оновлення, проте «Європейська Солідарність» на даний час, таких оновлень, які хочуть львів’яни – не запропонувала. Серед місцевих партій лідирує «Самопоміч» - 13,6. Партія «Голос» має підтримку 7,3% львів’ян, ВО «Батьківщина» - 6,7%, ВО «Свобода» - 6,5%, Українська Галицька партія» - 4,2%. Відразу 4 політичні сили мають на сьогодні рейтинг 0,5% підтримки: «Варта», «Сила і честь», «Громадянська позиція», «За майбутнє».

Цю інформацію озвучили у Львівському пресклубі на презентації дослідження «Соціально-психологічний стан Львова напередодні старту виборчої кампанії до місцевих органів самоврядування».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...