• Головна
  • Як підготуватись до сезонного грипу під час пандемії коронавірусу
09:35, 14 вересня 2020 р.

Як підготуватись до сезонного грипу під час пандемії коронавірусу

Грип атакує людство щороку. Він особливо небезпечний тим, що заражається велика кількість людей. Тим більше, ситуація значно погіршується під час пандемії коронавірусу COVID-19. Тому ми настійно рекомендуємо ознайомитися з пропонованою інформацією, щоб захистити себе і близьких від заразної інфекції! Про це пишуть "Новини Ю"».

Як підготуватись до сезонного грипу під час пандемії коронавірусу, фото-1

Яким очікується сезон грипу

Сезон грипу може початися вже в жовтні, хоча іноді початок припадає на січень-лютий. Віруси грипу вельми непередбачувані.

Щоб отримати уявлення про ступінь тяжкості майбутнього сезонного грипу, нам потрібно проаналізувати нинішню ситуацію з грипом в Південній півкулі, говорить доктор Інгланд. Поки у нас хороші новини: грип в Південній Африці та Австралії протікає легше звичайного.

Шляхи передачі грипу і коронавірусної інфекції однакові, так що ймовірно, що маски, соціальна дистанція, миття рук і деякі інші санітарно-гігієнічні заходи, що вживаються з метою профілактики коронавірусу, є ефективними і щодо грипу. Але немає гарантії, що активність грипу в Північній півкулі буде аналогічною. Час покаже.

Як можна захиститись від сезонного грипу

І грип, і COVID - 19 можуть становити серйозну небезпеку: протікати у важкій формі і з ускладненнями. Ось що потрібно зробити, щоб підготуватися до сезонного спалаху грипу:

Зробіть щеплення від грипу

Дослідження показують, що протигрипозна вакцина або повністю виключає ймовірність захворіти на грип, або він протікає в легшій формі. У нас немає вакцини від COVID-19, так давайте захистимо себе від того, від чого ми можемо захиститися.

Протигрипозна вакцина захистить не тільки вас, але і ваших близьких. Рекомендується проводити вакцинування всім, починаючи з шестимісячного віку. Цього року вакцинацію від грипу можна починати у вересні-жовтні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...