• Головна
  • XVIII ралі Galicia в Бориславі: ФОТО що перехоплюють подих
16:50, 13 вересня 2020 р.

XVIII ралі Galicia в Бориславі: ФОТО що перехоплюють подих

XVIII ралі Galicia в Бориславі: ФОТО що перехоплюють подих

Цими вихідними у Бориславі, в рамках святкування 633 Дня міста та Дня нафтовика, проходить Чемпіонат України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція».

Вчора, 12 вересня, відбулось офіційне відкриття автоперегонів на площі перед міською радою Борислава. Тут зібрались всі швидкісні автомобілі, які прибули сюди задля участі в перегонах.

Траса змагань - сповнена екстриму та небезпечних моментів. Гірські автоперегони особливі тим, що мають вкрай небезпечні ділянки, круті повороти та чималі перепади висот на трасі, що значно ускладнює пілотам рух, особливо на шалених шкидкостях.

Тому впоратись з керуванням та показати найшвидший результат - питання не з легких.

Цьогоріч на авторалі Галіція прибуло понад два десятки екіпажів, - в кожному з яких справжні аси автомобільного спорту. Серед учасників - чемпіони гірських аторалі минулих років - Олександр Козлов, Руслан Сокур, Антон Корзун.

Загальна довжина маршруту близько 300  кілометрів, з них 130 км спецділянок з гравійним покриттям за маршрутом:  Борислав – Східниця – Новий Кропивник – Ластівка – Ісаї – Жданівка – Старий Кропивник, а також презентаційний заїзд вулицями Борислава.

Автогонщики показали весь свій професіоналізм на гірських дорогах Дрогобиччини. Екстриму під час змагань точно не бракувало. А в місцях найскладніших ділянок зібралось чимало глядачів, аби спостерігати за швидкісними перегонами.

Фото - Андрій Заруцький (мережа Фейсбук)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...