• Головна
  • У Стебнику першокласники висадили дерева біля школи
17:34, 12 вересня 2020 р.

У Стебнику першокласники висадили дерева біля школи

У Стебнику першокласники висадили дерева біля школи

Першокласники Стебницької гімназії №6 долучились до озеленення території рідної школи. Маленькі школярі, спільно з батьками та вчителями, висадили біля школи оцтові дерева, які зростатимуть разом з вихованцями навчального закладу.

Учні першого класу Стебницької гімназії №6 вирішили висадити на території школи оцтові дерева, щоб збільшити кількість зелених насаджень навколо школи, залишити пам'ятку та мати своєрідний ростомір до випускного класу.

"Цікаво буде спостерігати за світлинами росту УЧНІВ та дерев" - написала у Фейсбук директор гімназії Наталія Мичуда.

Першачки успішно впоралися із завданням. Вони із нетерпінням чекали, поки дорослі викопають ямки, а деякі хлопчики і самі залюбки хапались за лопати.

Діти уважно спостерігали за вчителями, вчилися, як правильно розправляти коріння дерев, рівно тримати стовбурець та загортати землю. Опісля – обовязково полили саджанці.

"Зараз це дуже важливо, особливо в наш час, садити дерева. Так ми висловлюємо любов до планети Земля, ми всі єдиний живий організм. І якщо планеті Земля добре, то і нам добре❗Дякуємо ініціаторам за благородну справу" - зазначила Наталія Мичуда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...