• Головна
  • Футбольні матчі знову будуть з глядачами
08:30, 12 вересня 2020 р.

Футбольні матчі знову будуть з глядачами

Футбольні матчі знову будуть з глядачами

Міністерство охорони здоров’я погодилося допустити глядачів на футбольні матчі в Україні, однак висунуло низку вимог. Все залежить від того, в якій зоні епідеміологічної небезпеки перебуває місто.

Якщо місто в «зеленій» або «жовтій» зоні, то дозволено перебування однієї особи на 5 м2 площі будівлі або території та дотримання фізичної дистанції між глядачами.

Також рекомендується організувати продаж квитків та розподіл глядачів по секторах трибуни таким чином, щоб не виникало скупчення; забезпечити допуск глядачів на сектори не більш ніж 25 відсотків вболівальників від числа вболівальників, яких здатен вмістити сектор таким чином, щоб забезпечити наявність вільних місць спереду, позаду, збоку, по діагоналі.

Натомість якщо місто перебуває в «помаранчевій» чи «червоній» зоні, то там проведення матчів дозволено за умови участі не більш як 220 осіб та не більше однієї особи на 10 м кв. м площі будівлі або території (якщо захід відбувається на відкритому повітрі), де проводиться захід. Такі обмеження унеможливлюють перебування глядачів на трибунах під час матчів.

Дозвіл від МОЗ, який отримала Українська асоціація футболу, дає можливість сподіватися на проведення міжнародних футбольних матчів в Україні з глядачами. Йдеться, насамперед, про матчі збірної.

Та для початку потрібно дочекатися погодження УЄФА з національними асоціаціями проведення з глядачами матчів єврокубків та поєдинків національних збірних. В УЄФА на такий крок підуть за умови, що в країні це дозволяє епідеміологічна ситуація та є відповідне рішення органів влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...