• Головна
  • Більше 50 шкіл Львівщини перевели на дистанційне навчання
08:00, 12 вересня 2020 р.

Більше 50 шкіл Львівщини перевели на дистанційне навчання

Більше 50 шкіл Львівщини перевели на дистанційне навчання

Через зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію два райони Львівщини, Пустомитівський та Перемишлянський, потрапили до червоної зони. У школах, що опинилися в червоній зоні, навчання проходитиме дистанційно і розпочнеться воно з 14 вересня.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Всього на території Пустомитівського і Перемишлянського районів є 53 школи.

«Заклади освіти, які опинилися в червоній зоні, функціонуватимуть в режимі дистанційного навчання. Кожен навчальний заклад є автономним і дирекція школи сама обиратиме онлайн-платформу щодо технологій дистанційного навчання», – каже провідний спеціаліст департаменту освіти і науки Львівської ОДА Леся Босак.

За її словами, вчителі готові до проведення дистанційного навчання. До такого розвитку подій вони готувалися впродовж усього літа.

«Вчителі проходили інтенсивну перепідготовку. По три вчителя з кожної школи таку підготовку пройшли, навчились працювати із безкоштовними платформами для віддаленого навчання. Цей досвід вони мають передати всьому колективу», – каже директор департаменту освіти та науки Олег Паска.

Нагадаємо, 10 вересня державна комісія ТЕБ і НС переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України. У Пустомитівському районі, куди входять практично усі передмістя Львова, та у Перемишлянському районі оголосили червоний рівень небезпеки. Нові обмеження почнуть діяти з 00:00 понеділка, 14 вересня.

Джерело: Захід.нет

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...