• Головна
  • У Східниці збираються будувати нову автостанцію: ілюстрації і локація
21:08, 11 вересня 2020 р.

У Східниці збираються будувати нову автостанцію: ілюстрації і локація

У Східниці збираються будувати нову автостанцію: ілюстрації і локація

У Східниці планують перенести та збудувати нову автостанцію, знаходитиметься вона по вулиці Кропивницькій. У першій стадії будівництва буде створено мотель для відпочинку водіїв, зал для пасажирів, каси, туалети. Про це повідомив селищний голова Східниці Іван Піляк на своїй сторінці.

Фото: Іван Піляк

В зв'язку з великим потоком автомобілів , маршрутні транспортні засоби в центрі селища створюють перешкоду руху, з цього виникло питання про перенесення автостанції. Ідея відкриття нової автостанції

по вул. Кропивницькій, дасть можливість частково розвантажити транспортну інфраструктуру селища. Рішенням селищної ради визначено локацію де проводитиметься будівництво нової автостанції та надано в оренду земельну ділянку приватному підприємству ТзОВ "Гал-Діком".

У будівлі на 1 стадії планується мотель для відпочинку водіїв, зал для пасажирів, каси, туалети.

Ми безпосередньо беремо участь у процесі планування автостанції, щоби вона максимально відповідала потребам мешканців селища.

Нова автостанція буде виконана на сучасний лад, дасть можливість майбутній Східницькій об'єднаній територіальній громаді створювати нові напрямки сполучення , в тому числі І по селах ОТГ, збільшувати кількість обласних і міжобласних рейсів. - Пише голова Східниці.

Фото: Іван ПілякФото: Іван Піляк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...