• Головна
  • У Бориславі Роберт Домс і Ян Зег "осідлали" нафтові качалки
17:44, 10 вересня 2020 р.

У Бориславі Роберт Домс і Ян Зег "осідлали" нафтові качалки

У Бориславі Роберт Домс і Ян Зег "осідлали" нафтові качалки

Борислав взявся креативити на темі нафтових копалень. Парк наповнюють туристичними цікавинками, а закинуті нафтові качалки перетворюють у атракцію для туристів.

Цьгоріч в Бориславі розробили офіційний логотип та слоган міста - "Борислав. Усе починалось з нафти". Після цього в місті почали активно реалізовувати ряд проектів туристичного спрямування.

У Бориславі Роберт Домс і Ян Зег "осідлали" нафтові качалки, фото-1

Сьогодні міський парк Борислава ще потребує облагородження та чималих капіталовкладень. Вже в наступному році тут буде мотузковий парк та кінотеатр під відкритим небом , який місто виграло в обласному конкурсі Громадського бюджету.

Сьогодні ж тут працюють над закинутими нафтовими качалками. Деякі з них вирішили розфарбувати, на інших розмістили макети відомих чоловіків, які були причетні до історії місті.

У Бориславі Роберт Домс і Ян Зег "осідлали" нафтові качалки, фото-2

На одній з качалок розмістили Роберта Домса, - відомого підприємця, купця, який паралельно був власником нафтових і озокеритних копалень в Бориславі.

На іншій - Яна (Йогана) Зега - фармацевта, винахідника гасу, вихідця з Борислава, який вважається винахідником промислової нафтопереробки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...