• Головна
  • У Трускавці поранений відпочивальник 40 хвилин чекав швидку допомогу
НЕшвидка допомога
09:14, 9 вересня 2020 р.

У Трускавці поранений відпочивальник 40 хвилин чекав швидку допомогу

НЕшвидка допомога
У Трускавці поранений відпочивальник 40 хвилин чекав швидку допомогу

Вчора на вулиці Шевченка у Трускавці відпочивальнику стало недобре. Чоловік впав та розбив голову до бруківки. Швидку допомогу чекали 40 хвилин і якби не перехожі, які допомогли надати першу медичну допомогу постраждалому, хтозна як би все закінчилось.

Про інцидент повідомила свідок події, трускавчанка Оксана Чіпак, яка викликала швидку для постраждалого.

На вулиці Шевченка у нашому курортному Трускавці втратив свідомість відпочивальник - мужчина років 50-55. Розсік собі голову. Кров лилася так що не можливо було спинити. Ми викликали Швидку допомогу об 18.33 . На допомогу підійшли небайдужі перехожі і персонал кафе "Річки" один з відпочивальників медик, який наклав пов'язку потерпілому.
Пройшло 13 хв. Я зателефонувала ще раз на 103 і на тому кінці мені відповіли що машину вже подали. Пройшло ще 10 хв. Потерпілий потроху прийшов до себе і помалу піднявся . "Швидка " так і не приїхала .
І коли чоловіка вже відвели туди де він вказав що проживає до чергової медичної сестри "О чудо! О диво об 19.08 приїхала так звана "швидка". Ви знаєте таке відношення до людей собаче. Звідки їхала ця швидка? А якщо б питання було не на години а на хвилини? - пише вражена трускавчанка.

Добре, що небайдужі люди вчасно надали постраждалому допомогу і все закінчилось добре.

Неприємні відгуки про швидку допомогу можна чути доволі часто. Відколи сервіс виклику швидкої став централізовано підпорядковуватись Львову, тут в лікарні вплинути на якість надання послуг та оперативність швидкої ніхто не може.

Тим часом випадки, коли швидка зовсім не приїжджає на виклик або ж їде надто довго трапляються дуже часто. А це може коштувати чийогось життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...