• Головна
  • Поліцейські автомобілі обладнають прихованими камерами
14:11, 8 вересня 2020 р.

Поліцейські автомобілі обладнають прихованими камерами

Поліцейські автомобілі обладнають прихованими камерами

Поліцейські автівки хочуть обладнати приладами для фіксації порушення швидкості руху автомобілів. Вже до кінця року на дорогах з'явиться чотири тестові програми, а поліцейський транспорт обладнувати планують поетапно, впродовж кількох років.

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на прес-конференції за результатами перших 100 днів роботи автоматичної системи фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

«У патрульній машині встановлюється прилад, який дозволяє фіксувати правопорушення, які відбуваються навколо поліцейського авто, навіть якщо воно перебуває у русі. Тобто, є можливість зафіксувати порушення швидкості руху автівок, які рухаються в попутному напрямку або у зустрічному. Це надає можливість поліцейському бути мобільним та забезпечує додатковий момент превенції порушень. Наразі закуповується 4 тестові програми, тендер вже оголошено. А на майбутню програму 2021-2023 роки закладена купівля кількасот таких приладів», – сказав Білошицький у вівторок, 8 вересня, повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

У свою чергу, голова Державного агентства інфраструктурних проектів Кирило Хом'яков зазначив, що до кінця року на дорогах України з’явиться чотири тестові програми, а 300 патрульних автомобілів, обладнані такими системами, з’являться в найближчі декілька років. За його словами, кошти на це будуть виділені з державних програм. Хом’яков запевнив, що всі закупівлі та тендери є абсолютно прозорими, - повідомляє Захід.нет.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко додав, що майбутня система контролю швидкості в Україні складатиметься з трьох частин:

    • стаціонарних камер, які встановлені в місцях підвищеної аварійності і про них знають всі водії;
    • камер, встановлених у поліцейських авто;
    • камер типу TruCam.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...