• Головна
  • Дворічна дівчинка з Дрогобиччини проковтнула 36 магнітних кульок
18:27, 7 вересня 2020 р.

Дворічна дівчинка з Дрогобиччини проковтнула 36 магнітних кульок

Дворічна дівчинка з Дрогобиччини проковтнула 36 магнітних кульок

У суботу, 6 вересня, до львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ госпіталізували дівчинку з Дрогобицького району, яка проковтнула 36 магнітних кульок від конструктора.

Дев’ять кульок під дією магнітного поля утворили ланцюжок і потрапили в кишківник, ще 27 кульок утворили неправильне коло і потрапити в кишківник не могли. Дівчинку довелося терміново оперувати.

Як повідомила ZAXID.NET хірург ОХМАТДИТу Оксана Горбач, дівчинці 2 роки і 10 місяців. Вона третя дитина в сім’ї. Перші дев’ять магнітних кульок дитина проковтнула у п’ятницю, 4 вересня. У суботу дівчинка проковтнула ще 27 магнітних кульок і лише тоді про це зізналася батькам.

«Дев’ять кульок, які дитина проковтнула у п’ятницю, утворили ланцюжок, бо було сильне магнітне поле. І вони пройшли зі шлунка в тонкий кишківник. А ті 27 магнітних кульок, які дитина проковтнула у суботу, утворили неправильне коло і їх терміново треба було діставати. Кульки були діаметрои 4 мм, найвірогідніше, з якогось конструктора», – каже Оксана Горбач.

Дворічна дівчинка з Дрогобиччини проковтнула 36 магнітних кульок, фото-1

Оперували дівчинку через кілька годин після госпіталізації. Із Чорнобильської лікарні покликали на допомогу досвідченого лікаря-ендоскопіста Олега Кочеркевича. Окрім нього, до операційної бригади увійшли дитячі хірурги Оксана Горбач, Олег Содома і лікар-анестезіолог Володимир Міщук.

За словами Оксани Горбач, дістати ті кульки ендоскопічно можна було тільки тоді, коли вони є у шлунку. Бо якщо пішли б у кишківник, то там дістати їх ендоскопічно практично нереально. Гарантії, що вони безперешкодно пройдуть через весь травний тракт не було. Тоді дитині довелося б робити традиційне оперативне втручання.


Джерело: Захід.нет

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...