• Головна
  • Між Бориславом та Східницею сьогодні затори, - через авторалі
17:38, 6 вересня 2020 р.

Між Бориславом та Східницею сьогодні затори, - через авторалі

Між Бориславом та Східницею сьогодні затори, - через авторалі

Цими вихідними Дрогобиччина приймає п’ятий та шостий етапи чемпіонату України з гірських перегонів "Гран Прі Трускавця". Гонщики розсікають гірськими дорогами в напрямку від Борислава до Нового Кропивника. Однак, через проведення перегонів місцеві автомобілісти вимушені простоювати в чималих заторах.

У Фейсбук виклали фото заторів, в яких вимушені стояти водії, на відрізку між Бориславом та Східницею. Яким би цікавим та захоплюючим не був автомобільний спорт, незручностям на дорогах люди не радіють.

"Затор з Борислава до Східниці. Проходять гонки. Чи це правильно?! Такі міроприємства повинні проходити на другорядних дорогах! Ми не можемо проїхати за своїми потребами. Бардак повний!" - пишуть невдоволені люди.

Загальна довжина маршруту автоперегонів близько 300 кілометрів, з них 130 км спецділянок з гравійним покриттям за маршрутом:  Борислав – Східниця – Новий Кропивник – Ластівка – Ісаї – Жданівка – Старий Кропивник, а також презентаційний заїзд вулицями Борислава. У змаганнях беруть участь понад 20 екіпажів з різних міст України.

11-13 вересня Львівщина прийматиме третій етап чемпіонату України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...