• Головна
  • Голова Модрич Флюнт привітав мешканців з важливим святом!
17:13, 6 вересня 2020 р.

Голова Модрич Флюнт привітав мешканців з важливим святом!

Голова Модрич Флюнт привітав мешканців з важливим святом!

Сільський голова села Модричі Мирон Флюнт привітав людей з Днем підприємця України.

У

традиційно в першу неділю вересня ми святкуємо День підприємця України. День підприємця 2020 року випав на 6 вересня. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.

Свято покликане нагадати людям про важливу роль цього сектора економіки у формуванні економічного ладу всієї України, а також розвитку демократії і громадянського суспільства в цілому.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Шановні підприємці! Вітаю Вас із святом, Бажаю Вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, наснаги і благополуччя Вам!

Окремо вітаю підприємців нашого села Модричі, дякую Вам за плідну співпрацю у вирішенні питань життєдіяльності нашого селі і громади!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
17 вересня 2020 р., 12:52
Так, саме підприємці є "тілом та кров'ю" організму - держави.
live comments feed...