• Головна
  • Вчені назвали суперпродукти для поліпшення роботи мозку
10:49, 6 вересня 2020 р.

Вчені назвали суперпродукти для поліпшення роботи мозку

Вчені назвали суперпродукти для поліпшення роботи мозку

Спільне італійсько-польське дослідження показало, що деякі продукти можуть мати приставку «супер», коли йдеться про поліпшення роботи мозку — їх споживання ефективно запобігає віковому зниженню когнітивних функцій, інформує Ukr.Media.

Вченими були визначені 3 суперпродукту, які сприятливо позначаються на стані мозку. Вони насичені поживними речовинами, володіють широким спектром корисних властивостей: антиоксидантними, протизапальними, антибактеріальними та нейропротекторними.

Одним з продуктів, які покращують роботу мозку, є какао, вважають вчені. У ньому міститься дуже високий рівень антиоксиданту флаванола, який захищає клітини мозку від запалення, збільшує приплив крові до його областей мозку, підтримує якісні когнітивні функції, хорошу пам’ять.

Крім того, мозку приносить багато користі виноград. Вчені вважають його суперпродуктом з протираковою активністю, також він запобігає пошкодженню клітин мозку. Ресвератрол, що міститься у винограді, ефективно бореться з вільними радикалами — нестабільними молекулами, провокуючими окислювальний стрес, підвищує ризик когнітивних порушень. Також він запобігає утворенню тромбів, знижує рівень шкідливого холестерину, що важливо для хорошої роботи мозку.

Ще один суперпродукт — це зелений чай. Дослідники визначили, що дорослі люди, що регулярно п’ють чай, мають краще організовані області мозку, ніж тих, хто не п’є. Позитивний вплив чаю на структури мозку виражається в більш здоровій когнітивній функції. Це відбувається завдяки дії сполуки епігаллокатехін-3-галлат.

Джерело: UkrMedia

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...