• Головна
  • ФК "Трускавець" здобув четверту поспіль перемогу
09:22, 6 вересня 2020 р.

ФК "Трускавець" здобув четверту поспіль перемогу

ФК "Трускавець" здобув чергову перемогу! Цього разу футболісти міста-курорту зіграли з рахунком 2:0 та вибороли перемогу у ФК "Воля" (Братковичі).

"Це були напружені два тайми! Кожна команда, з перемінним успіхом, виривалась вперед. Наприкінці гри, коли залишилось 15 хвилин до свистка, гравець ФК «Трускавець» Роман Дяків забив два влучні голи" - пише СФК "Трускавець" у Фейсбук.

Це вже четверта гра, яку ФК "Трускавець" зіграв в цьогорічному Чемпіонаті області. І четверта перемога. Цією перемогою футбольна команда «Трускавець» укріпила свою лідируючу позицію у турнірній таблиці Чемпіонату Львівщини (2 ліги).

Керівництво клубу дякує футболістам за сильну гру та жагу до перемоги, а вболівальникам за підтримку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію