У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО)

У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 5 жовтня, до Дрогобича і до Трускавця завітав п'ятий президент України, лідер політичної партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

В Дрогобичі політика зустрічали на площі, перед ратушею. Тут зібралось чимало людей - прихильника Петра Порошенка, діючі місцеві політики та влада міст та сіл Дрогобиччини.

У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-5
У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-6

Зустріч була нетривалою. Петро Порошенко виступив перед присутніми з промовою, потім фотографувався з присутніми та попрямував до міста-курорту Трускавець.

У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-8
У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-9
У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-10
У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-11

У Трускавці Петро Порошенко зустрівся з діючою владою курорту, представниками місцевого осередку партії та її прихильниками біля музею Михайла Біласа.

У Дрогобичі і Трускавці побував Петро Порошенко (ФОТО, ВІДЕО), фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі