• Головна
  • У міськраді Трускавця провели брифінг про життя курорту
10:57, 5 вересня 2020 р.

У міськраді Трускавця провели брифінг про життя курорту

У міськраді Трускавця провели брифінг про життя курорту

Щойно у Трускавецькій міській раді відбувся брифінг міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та начальниці управління туризму та розвитку курортів Львівської ОДА Наталі Табаки.

Сьогодні до міста-курорту завітало чимало журналістів - представників загальнонаціональних видань.

Говорили про найбільш актуальні питання для туристично-курортної сфери - наповнюваність закладів, санітарно-епідеміологічні заходи з попередження поширення в місті коронавірусу, життя курорту в час карантину та боротьбу за туриста, яка ведеться зараз.

"Ви всі приїхали сюди і маєте можливість сьогодні переконатись на власному досвіді в безпеці відпочинку тут, в безпечності подорожей Україною та українськими курортами. Львівська область багата цікавими місцями, пам'ятками культурної спадщини, тому тут є де подітись і тим, хто хоче оздоровитись і тим, хто прагне активного відпочинку" - зазначила начальниця управління туризму ЛОДА Наталя Табака.

Місто зі своєї сторони розповіло про ті заходи, які проводять тут, аби зробити відпочинок безпечним, затишним та цікавим для гостей.

Після брифінгу журналісти мають змогу поближче познайомитись з Трускавцем, його туристичною привабливістю, попити Нафтусі та відвідати важливі туристичні локації.

Медіатур проводиться курортними містами України в рамках діючої програми влади щодо підтримки української туристичної сфери та вітчизняних курортів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...