• Головна
  • Вже три школи Львівщини вчаться дистанційно через Covid-19
08:28, 5 вересня 2020 р.

Вже три школи Львівщини вчаться дистанційно через Covid-19

Вже три школи Львівщини вчаться дистанційно через Covid-19

Три школи на Львівщині проводять навчання у дистанційному режимі, через виявлену захворюваність на коронавірус серед персоналу.

Дві з них перейшли сьогодні, 4 вересня – школа у с. Козьова Сколівського району та у с. Великосілки Кам’янка-Бузького району, а учні школи у м. Ходорів Жидачівського району навчаються дистанційно від 1 вересня. Така форма навчання триватиме два тижні при умові, що не виявлять нових хворих.

«Днями ми отримали інформацію від школи у Сколівському районі, яка переходить на дистанційне навчання у зв’язку з тим, що на Covid-19 там захворів вчитель і техпрацівник. Є симптоми цієї хвороби у кількох дітей та вчителів. Поки що це лише підозри, бо результатів ПЛР-тестів ще нема», — повідомив заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко.

Також він додав, що на дистанційне навчання перейшов Великосілківський НВК у Кам’янка-Бузькому районі. Симптоми Covid-19 виявили у дітей та директора школи.

Окрім того, відразу з 1 вересня у дистанційному режимі розпочала навчання ходорівська школа №1 через захворюваність серед вчителів.

«Кожна школа відповідно до рекомендацій Міносвіти сама визначала, як організовувати свою роботу. В нашій області дуже різні школи, тому організація освітнього процесу теж різна. У маленьких школах зовсім не спостерігається проблем в організації процесу, оскільки дітей у класах небагато, достатньо великі площі, тож дистанціювання повністю збережено. Водночас у великих школах навчання подекуди організували у змішаному форматі», — повідомляє прес-служба ЛОДА.

Наразі станом на 4 вересня очна форма навчання триває у 1190 школах Львівщини. Підставою масового переведення навчального процесу на дистанційну форму є рішення державної комісії ТЕБ і НС, наголошує керівник обласного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації Андрій Васько.

«Якщо будуть внесені зміни до зон поширення Covid-19, відповідно будуть автоматично вноситись корективи в процес навчання. Це є універсальний підхід, зокрема щодо організації освітнього процесу», — зазначив Андрій Васько.


Джерело: Захід.нет

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...