• Головна
  • Борислав вивів в лідери проект мотузкового парку і літнього кінотеатру
10:52, 4 вересня 2020 р.

Борислав вивів в лідери проект мотузкового парку і літнього кінотеатру

Борислав вивів в лідери проект мотузкового парку і літнього кінотеатру

Сьогодні - останній день голосування за проекти конкурсу Бюджету громадських ініціатив Львівщини. Борислав - лідирує.

Цьогоріч від Дрогобиччини подано два проекти.

Перший - спільний від трьох міст - "Історично-пізнавальний еко-тур містами Трускавець, Дрогобич, Борислав", передбачає закупівлю трьох електромобілів, - по одному для кожного міста, для проведення екскурсій.

Другий - від Борислава - "Під відкритим небом", передбачає облаштування мотузкового парку та відкритого кінотеатру в міському парку.

Здавалося б перший проект має більше шансів на перемогу, так як мобілізовує зусилля трьох міст. Однак, станом на сьогоднішній день, він набрав лише 462 голоси.

Бориславці ж максимально мобілізували зусилля та кинулись активно голосувати за свій проект. На сьогоднішній день він в лідерах конкурсу та має вже 2593 голоси.

До ЦНАПу в Бориславі вишикувалась черга охочих віддати свій голос та долучитись до перемоги проекту. Світлини черг вже встигли облетіти соцмережі.

Борислав вивів в лідери проект мотузкового парку і літнього кінотеатру, фото-1

«То не черга в торговий центр! То молодь йде у ЦНАП голосувати за мотузковий парк та кінотеатр під відкритим небом у Бориславському парку», - пишуть користувачі соцмереж.

Наразі проект Борислава лідирує з чималим відривом від інших проектів Львівщини. Якщо він стане переможцем, в міському парку Борислава зможуть облаштувати мотузкову лазанку та літній кінотеатр «Під відкритим небом».

Голосування триматиме до кінця сьогоднішнього дня. Підтримати проекти можна у міському ЦНАПі, або ж за посиланням тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...