• Головна
  • Як проходить будівництво об’їздної Трускавця: 11 захоплюючих фото
10:11, 2 вересня 2020 р.

Як проходить будівництво об’їздної Трускавця: 11 захоплюючих фото

Минулого тижня «Автомагістраль-Південь» розпочала роботи з будівництва нової ділянки автодороги Т-14-02 «Східниця-Пісочна» в об’їзд міста Трускавець у Львівській області. Про це повідомляє підрядник будівництва, компанія «Автомагістраль-Південь».

Як проходить будівництво об’їздної Трускавця: 11 захоплюючих фото, фото-1, Автомагістраль-Південь

Автомагістраль-Південь

Новий відрізок автошляху матиме довжину 3,8 км. Він починається на км 21+584 від перехрестя між селами Модричі та Сільце і закінчується на виїзді з Трускавця в напрямку міста Борислав на км 16+262 існуючої дороги Т-14-02 Східниця-Пісочна.

На існуючій ділянці автошляху Т-14-02 від 16–го до 21-го кілометра, якою раніше можна було проїхати у напрямку Борислава та Східниці через Трускавець, виникли несприятливі геологічні явища та небезпечні умови для руху автотранспорту пов’язані з утворенням техногенних карстів в зоні підземних рудників Стебницького родовища калійних солей, які не дозволяють подальшу безпечну експлуатацію даної ділянки дороги. Відтак будівництво нової ділянки дороги Т-14-02 дозволить відновити зручне транспортне сполучення між курортними містечками регіону, а також спрямує транзитний автотранспорт в обхід Трускавця, що збереже міські вулиці від руйнування та зменшить забруднення повітря.

Наразі на об’єкті тривають підготовчі роботи. Виконуємо розчищення ділянки будівництва від кущів та чагарника, зняття рослинного шару грунту, а також влаштування тимчасових технологічних доріг та будівельних майданчиків. Найближчим часом розпочнуться також роботи з ?перенесення інженерних комунікацій водо- та газопостачання, ліній електропередач, а також ?археологічні вишукування. Нова дорога запроектована на місцевості з пересіченим рельєфом, тому земляні роботи передбачатимуть спорудження насипу заввишки до 5 м та виїмки глибиною до 3 м. Для захисту автомобільної дороги від можливості виникнення карстових деформацій, проектом передбачено влаштування спеціальних обойм з геосинтетичних матеріалів в основі земляного полотна.
?Також на ділянці дороги передбачено влаштування шести водопропускних труб та дві очисні споруди для очищення стічних вод з поверхні автомобільної дороги. Наразі вже розпочато підготовчі роботи з будівництва водопропускної прямокутної труби отвором 4,0х2,5 метри довжиною 35,9 м через виток річки Вишниця.
?На початку та в кінці ділянки будівництва при примиканні до існуючої дороги Т-14-02 будуть влаштовані кільцеві розв’язки.

?В поточному році передбачено виконання повного комплексу земляних робіт, влаштування штучних споруд, а також шарів дорожньої основи. Завершити будівництво об’їзної дороги Трускавця заплановано у 2021 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...