Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО)

Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах

Сьогодні, 1 вересня, у школах Трускавця пролунав перший в цьому році шкільний дзвінок. Святковим та урочистим він був лише для першокласників.

Через карантинні обмеження цьогоріч від традиційних масових заходів, за участі усіх школярів та педагогів, довелось відмовитись. Натомість святковий перший дзвоник організували лише для першокласників.

На подвір'ї НВК СЗШ №2-гімназія виявилось найвелелюдніше. Ця школа щороку приймає щораз більше першокласників. На подвір'ї влаштували тематичну фотозону, а найменших учнів розважали аніматори.

Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-1 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-2 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-3

В СЗШ №3 на подвір'ї зібрались не лише першокласники, але й цьогорічні випускники, які співали та танцювали спільно с малечею.

Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-4 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-5 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-6 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-7 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-8

В СЗШ №1 свято пройшло найбільш стримано. Для першокласників влаштували невелику казкову інсценізацію. Діти натомість танцювали та розповідали віршики.

Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-9 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-10 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-11 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-12 Як пройшов перший дзвоник у трускавецьких школах (ФОТО), фото-13
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі