• Головна
  • Як навчатимуться діти у школах Борислава з 1 вересня
18:36, 31 серпня 2020 р.

Як навчатимуться діти у школах Борислава з 1 вересня

Як навчатимуться діти у школах Борислава з 1 вересня

В Бориславі активно готуються до нового навчального року у школах. Педагоги, після шкільних нарад з дирекціями, у закритих чатах повідомляють батьків про нововведення і особливості нового навчального року.

Правила є загальними, але можуть бути певні особливості для конкретної школи. Наприклад, в окремих закладах дітям рекомендуватимуть заходити до корпусів різними входами, а не тільки центральним.

Місто Борислав знаходиться у жовтій зоні обмежень щодо недопущення поширення захворювання COVID-19. Відповідно до рекомендацій МОЗ вчителям не буде потрібно використовувати захисні щитки, а тільки дотримуватись відповідної дистанції.

Дозатори та антисептики повинні знаходитися тільки на вході в навчальний заклад. А надалі після кожного уроку дітям рекомендується мити руки, також батьків просять забезпечити дітлахів індивідуальними антисептичними засобами.

Згідно з рекомендаціями, допуск учителів на роботу має бути тільки після проведення термометрії. Також щоденне вимірювання температури обов’язкове для дітей, це має відбуватись вдома під наглядом батьків.

Заборонено тримати та вживати в класах загальнодоступну бутильовану воду! Кожна дитина повинна брати воду для пиття собі індивідуально!

Зразу до контрольних

Кожен вчитель буде проводити опитування або видаватиме письмові завдання дітям для перевірки засвоєних знань за другий навчальний семестр минулого року. Такі рекомендації надало Міністерство Освіти України.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...