• Головна
  • Мешканця Підбужа оштрафували за неправдивий пост про Covid-19
09:25, 30 серпня 2020 р.

Мешканця Підбужа оштрафували за неправдивий пост про Covid-19

Мешканця Підбужа оштрафували за неправдивий пост про Covid-19

Дрогобицький міськрайонний суд оштрафував мешканця селища Підбуж, який опублікував на Facebok пост про виявлений у селищі випадок інфікування коронавірусом. Виявилось, що пост був неправдивий, тому чоловіка звинуватили у нагнітанні паніки.

Свій пост про коронавірус у селищі Підбуж 55-річний чоловік опублікував 23 червня, а офіційно про перших інфікованих Covid-19 у Підбужі повідомили на два дні пізніше – 25 червня. Оскільки сам обвинувачений на судове засідання не прийшов, то дрогобицька суддя Зоряна Павлів при розгляді справи керувалася лише адмінпротоколом поліції та поясненнями в.о головного лікаря Підбузької районної лікарні.

У постанові суду не наводять пояснень лікаря, але з контексту випливає, що він заперечив викладену у пості інформацію.

«23 червня чоловік розмістив в соціальній мережі Facebook неправдивий допис про захворювання в смт. Підбуж на Covid-19, що могло викликати паніку серед населення. Його вина підтверджується наявними у справі доказами, зокрема протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями в.о головного лікаря Підбузької районної лікарні, фотоскрінами допису з соціальної мережі Facebook», – вказано у постанові Дрогобицького міськрайонного суду.

За неправдивий пост суддя Зоряна Павлів оштрафувала 55-річного підбужанина на 170 гривень (окрім яких той має сплатити ще 420 гривень судового збору).

Сам пост чоловіка про коронавірус у селищі Підбуж знайти не вдалося. Від початку пандемії в цьому селищі на коронавірус захворіли п'ятеро осіб, усі вони до цього часу вже одужали - повідомляє Захід.нет

Коментарі

Оголошення
live comments feed...