• Головна
  • Святкова лінійка 1 вересня чекатиме лише першокласників
15:23, 29 серпня 2020 р.

Святкова лінійка 1 вересня чекатиме лише першокласників

Святкова лінійка 1 вересня чекатиме лише першокласників

Першого вересня школярі трускавецьких шкіл знову переступлять шкільні пороги. Однак святкова лінійка чекатиме лише на першокласників.

Цьогоріч, через карантинні обмеження, масові заходи у школах довелось скасувати. А самі навчальні заклади були змушені розробити новий розклад дня для школярів, аби мінімізувати скупчення дітей.

Святкову лінійку цьогоріч також провести у звичному режимі не зможуть. Лише діти, які вперше переступатимуть шкілький поріг, матимуть невеликий святковий захід на подвір'ях шкіл.

Інші класи - прямують одразу до своїх кабінетів, де на школярів чекатиме один урок, вони отримають книги та настанови щодо навчального процесу.

При вході в школу та в шкільних коридорах діти мають перебувати в масках. В класах під час уроків - маски можна зняти.

Кожна школа індивідуально розробляла графік навчального процесу, так як МОН поклало ці обов'язки на адміністрацію шкіл. У трускавецькі школі-гімназії, до прикладу, молодша школа починатиме навчання о 08.30, а старші класи - о 09.00.

Завідувач відділу освіти Трускавецької міської раи Орест Лобик заявив, що школи готові до початку навчального процесу і забезпечені усім необхідним.

Вчителі забезпечені масками і антисептиками. Маски для дітей повинні придбати батьки.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...