• Головна
  • B2B Jewerly все: СБУ заблокувала діяльність фінансової піраміди
10:50, 28 серпня 2020 р.

B2B Jewerly все: СБУ заблокувала діяльність фінансової піраміди

B2B Jewerly все: СБУ заблокувала діяльність фінансової піраміди

Організатори B2B Jewelry на привласнені кошти придбали один з островів Дніпровського каскаду і 18 елітних позашляховиків і численні об'єкти нерухомості.

Служба безпеки України заблокувала діяльність фінансової піраміди B2B Jewelry, вкладниками якої стали понад 600 тис. громадян, а обсяг привласнених коштів становить близько 250 млн доларів. Про це повідомляє прес-служба СБУ, пише Захід.Нет

Повідомляється, що до організації фінансової оборудки причетні понад 20 осіб, задіяно більше ніж 100 підконтрольних юридичних осіб.

За період функціонування піраміди, з початку 2019 року, організатори придбали за незаконно отримані кошти один з островів Дніпровського каскаду з розташованими на ньому об’єктами нерухомості, 18 елітних позашляховиків, вартістю понад 100 тис. доларів США кожний, коштовності, інше рухоме та нерухоме майно.

27 серпня у межах кримінального провадження правоохоронці провели 48 обшуків у Київській і Вінницькій областях та в Одесі.

Фото: СБУ

Фото: СБУ

Судом накладено арешти на майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме та нерухоме майно, у тому числі оформлені на підконтрольні юридичні особи.

Що таке B2B Jewelry?

B2B Jewelry – фінансова піраміда та марка, яка з'явилася влітку 2018 року. Восени 2019 року почалося агресивне розширення піраміди з відкриттям численних магазинів у багатьох регіонах України.

Піраміда діє подібно до «схеми Понці» (названої на честь афериста Чарльза Понці). У закладах B2B Jewelry за покупку ювелірних виробів обіцяли поступово повернути більше їхньої повної вартості.

Окрім ювелірних виробів, схема також пропонувала придбати сертифікат «забезпечений» золотом чи сріблом, який має вищу дохідність – 260−416 % на рік.

Попри продаж «сертифікатів», B2B Jewelry офіційно не надає фінансових послуг і не підпадає під нагляд державних фінансових регуляторів України. Покупки сертифікатів офіційно оформлюють як благодійні внески, зокрема на користь Благодійного фонду «Зимородок».

Засновник піраміди – Микола Гонта, власник ювелірного заводу «Шарм». За даними Генпрокуратури і податкової служби, співвласники B2B Jewelry підозрюються в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, і використанні схеми виведення готівки через фіктивний благодійний фонд.

13 квітня 2020 року засновник піраміди Микола Гонта повідомив про заснування партії «Живіть в достатку».

Коментарі

Оголошення
live comments feed...