• Головна
  • «Реформатор здувся»: Саакашвілі повертається в Грузію (відео)
14:29, 27 серпня 2020 р.

«Реформатор здувся»: Саакашвілі повертається в Грузію (відео)

Голова виконавчого комітету Ради реформ України, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що повертається на батьківщину. Незважаючи на те, що там на нього зареєстрували декілька кримінальних проваджень.

Він висловив подяку Україні як своєму "другому дому", хоча вже не раз заявляв про намір виїхати з країни. Своє рішення політик пояснив у відеозверненні грузинською мовою, яке опубліковано на YouTube. Про це пише Obozrevatel.

Відео грузинською мовою:

Розшифровка послання Саакашвілі

"Помилки, звичайно ж були, і були дуже серйозні, але Бог свідок, я хотів кращого для свого народу", – цитують його слова в розшифровуванні під роликом, де Саакашвілі вибачається перед грузинським народом і каже, що повертається.

Політик заявив, що за помилки, які зробив тому, що не зміг здійснити до кінця свої задуми, публічно просить вибачення перед усіма. Він зізнався, що безмежно вдячний грузинському народу, який зробив його учасником успішного історичного процесу будівництва Грузинської держави.

"Протягом усіх цих семи років не було жодного дня, щоб я не був зацікавлений новинами Грузії, і я точно знаю, що моя робота на посаді президента не була марною, і багато з того, що ми створили, досі збереглося і працює . Але водночас, коли я чую новини з Грузії, я точно розумію і знаю, що ми можемо жити набагато крутіше, набагато краще і кожен грузин може бути багатим, і це у нас вийде разом! Я повертаюся!" – заявив Саакашвілі.

Він також зізнався в любові до України та подякував долі, яка дала йому можливість останні сім років відчувати захищеність і отримати час на те, щоб усе обдумати й переосмислити. Тепер, підкреслив політик, він уже знає, "як краще служити нашій країні, як уникнути помилок".

"Україна – мій другий дім. Свого часу я приїхав сюди зі свого головного дому, моєї солодкої Грузії. Завжди любив Україну ще зі студентства, у найважчий період саме Україна прийняла мене таким, який я є, без будь-яких умов і вимог, і я це дуже ціную", – висловився Саакашвілі.

Водночас на своїй сторінці у Facebook політик написав про те, що завжди допомагатиме двом своїм народам – грузинському й українському – ставати ще кращими й успішнішими, оскільки це його "обов'язок, шлях, доля". До посту він прикріпив фото з відеозвернення.

"Я грузин, я українець. Завжди мав, і завжди матиму дві домівки. Я завжди відчував обов’язок допомагати обом моїм народам. Саме тому ніколи не припиняв активну участь e політичному житті обох країн. Коли був президентом Грузії, то брав участь у Майдані іqактивно захищав інтереси України на міжнародній арені. Коли я приїхав до України у 2013 році й фізично перебував тут, я безперервно брав участь у діяльності моєї партії в Грузії. Упевнений, що так буде і в майбутньому: де б я не був, завжди буду вірним сином двох дружніх країн – Грузії та України", – заявив Саакашвілі.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...