• Головна
  • На Львівщині помітили отруйних павуків «Агріопа»: як вони виглядають?
15:05, 24 серпня 2020 р.

На Львівщині помітили отруйних павуків «Агріопа»: як вони виглядають?

У Бродах, дорогою до залізничного вокзалу, місцеві жителі помітили отруйного павука Агріопу.

Про це повідомила на сторінці спільноти «Підслухано в Бродах» Олександра Янковська.

«Дорогою на залізничний вокзал в Бродах помітила досить цікаву комаху. Будьте обережні. Це павук Агріопа. Він вважається отруйним павуком, його згадують як одного із трьох отруйних павуків України поряд з тарантулом та каракуртом, але його отрута для людини не смертельна. Як стверджують очевидці та постраждалі, укус може бути дуже болючим (як укус оси) і при цьому біль триває досить довго (до трьох днів). На місці укусу може утворюватись нарив через дію отрути.

Всі фото: Підслухано в Бродах

Цей красивий павук не агресивний, але зайвий раз його тривожити не варто, а особливо, коли він знаходиться на полюванні на павутинні. Будьте уважні й обов’язково попередьте малих дітей, які можуть ним зацікавитись», – зазначається у дописі до світлин з місця події.

Аргіопа тигрова, або Брюнніха (Argiope bruennichi) — яскравий павук з родини колопрядів, зі смугастим жовто-чорно-білим черевцем. Поширений у помірному й субтропічному поясах Палеарктики, зокрема в Україні. Живиться дрібними прямокрилими, іншими комахами. Отрута слабка, для людини безпечна. Самиці аргіопи схильні до канібалізму самців, проте він не є обов’язковим.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...