• Головна
  • До Дня Прапора України «Європейська солідарність» провела автопробіг Дрогобиччиною
18:24, 23 серпня 2020 р.

До Дня Прапора України «Європейська солідарність» провела автопробіг Дрогобиччиною

Місцеві осередки партії «Європейська Солідарність» Дрогобиччини та інші небайдужі відзначили День Державного Прапора України символічним автопробігом. З національними стягами вулицями Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника, Східниці та багатьох сіл району проїхали десятки автівок.

Автопробіг відбувся у дуже дружній атмосфері. Це чудовий спосіб привернути увагу суспільства та висловити свою позицію.

Стартувала автоколона з Дрогобича і проїхала за маршрутом Дрогобич - Унятичі - Нагуєвичі - Уріж - Підбуж - Залокоть - Опака - Східниця - Борислав - Трускавець - Стебник - Меденичі - Грушів.

Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Його еволюція у своєрідний спосіб відображає багатовікові процеси розвитку, становлення та життєдіяльності державних утворень.

Цікаві факти про День Державного Прапора України

Свято встановлено «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України», згідно з Указом Президента від 23 серпня 2004 року.

Серед прапорів Київської Русі переважним був червоний колір – найбільш зручний для сигналізації під час бою. Але національний (державний) прапор у його сучасному розумінні, можна вважати, з’явився на етапі існування козацької держави. Тоді найвищий щабель в ієрархії посідав загальновійськовий, або гетьманський прапор, що певною мірою відігравав роль та містив ознаки державного. Найвідоміший із відомих гетьманських прапорів пов’язують з ім’ям Богдана Хмельницького (він був білого кольору). Стосовно кольорової гами, то стійке поєднання синього і жовтого кольорів на національному прапорі фіксуємо з середини ХІХ століття.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...