До Буковелю - багатокілометрові затори: авто тягнуться годинами (ВІДЕО)

До Буковелю - багатокілометрові затори: авто тягнуться годинами

Сьогодні мешканці Львівщини та Івано-Франківщини масово попрямували на відпочинок до Буковелю. Як наслідок - багатокілометрові затори на дорогах.

В мережі опублікували відео багатокілометрових заторів. Люди годинами тягнуться в них, пересуваючись зі швидкість - кілька кілометрів на годину.

До Буковелю - багатокілометрові затори: авто тягнуться годинами (ВІДЕО), фото-1 До Буковелю - багатокілометрові затори: авто тягнуться годинами (ВІДЕО), фото-2 До Буковелю - багатокілометрові затори: авто тягнуться годинами (ВІДЕО), фото-3

Відео опублікувала львівська журналістка Уляна Лаврик, яка на власному досвіді пересвідчилась, що дістатись до розпіареного гірського курорту Буковель, навіть на власному транспорті, буває вкрай важко.

"Хто там сьогодні збирається в Буковель? Просто перегляньте це відео. Протяжність корку від центру надвірної аж до Делятину ( машини просто стоять, мало що рухаються)
Чесно? Шок.
І - це тільки 12:45 ?
Потік машин зі сторони Франківська дуже великий - тому запасайтеся водою та нервами. Стояти потрібно буде довго" - написала журналістка в мережі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі