• Головна
  • Як Польща рятує туристичну галузь під час «коронакризи»
15:54, 20 серпня 2020 р.

Як Польща рятує туристичну галузь під час «коронакризи»

Як Польща рятує туристичну галузь під час «коронакризи»

Польські курорти переповнені. Більшість поляків цього року відпочивають у країні, побоюючись літати кудись далеко, хоча кордони нині відкриті з багатьма країнами. Проте вдома пандемія видається їм не такою страшною.

Цього року аншлаг на Балтійському узбережжі Польщі. Поляків не лякає коронавірус і те, що більшу частину літа море тут холодне. Але хоча б ніжки помочити можна. Туристи тут головно засмагають, бо до моря часто зась. Тільки-но сильно пригріє, купатися заборонено через токсичні бактерії.

Туристичний Гданськ зазвичай добре заробляє у сезон. Касу місцевим підприємцям наповнюють британці та скандинави, для яких відпочинок тут коштує копійки.

Нині на вулицях міста важко почути іноземну мову. Саме поляки врятують туристичний сектор, сподіваються в уряді. Для заохочення подорожей країною та популяризацію сімейного відпочинку пропонують скористатися туристичним ваучером на 500 злотих – це приблизно 3500 грн. Його видаватимуть кожній родині на дитину незалежно від рівня доходів батьків. Дитина-інвалід отримає удвічі більше. Ваучером можна сплатити послуги готелів або інші туристичні заходи всередині країни аж до кінця березня 2022 року. На нього можуть розраховувати навіть ще ненароджені – якщо з'являться на світ до кінця наступного року.

"Можна просто з телефону, зі смартфона собі сісти і активувати цей бон", – каже мешканка Варшави Ольга Зализецька.

"Тому що в Польщі ці табори, вони дорогі, і 500 злотих для мене знижка – буде дуже круто", – переконує Ольга Зализецька.

Або поїдуть у гори всі разом. Мама тепер жартує: син за допомогою держави, спонсорує мандрівку.

"Ми дуже любимо кататися на лижах і так само купуємо путівку, нічліг у готелі і собі робимо знижку 500 злотих", – розповіла мешканка Варшави.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...