• Головна
  • Борислав запрошує на автокінотеатр під вікритим небом
12:12, 20 серпня 2020 р.

Борислав запрошує на автокінотеатр під вікритим небом

В Бориславі транслюватимуть фільм в автокінотеатрі “Просто неба”.

З нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України у Бориславі відбудеться незвичний показ фільму – в режимі автокінотеатру. Транслюватимуть український історичний фільм “Чорний ворон”.

Про це повідомляє Бориславська міська рада.

Час і локація: як доїхати і коли?

23 серпня о 20:45 на майданчику біля літньої сцени Палацу культури

Борислав запрошує на автокінотеатр під вікритим небом, фото-1

Про фільм

Фільм створено за мотивами роману лауреата Шевченківської премії Василя Шкляра «Залишенець. Чорний ворон».

Стрічка розповідає історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Одвічна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються у його селі. Саме тому він відважно жертвує спокоєм та сімейним затишком та починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, волю та майбутнє українців та власної родини.

1922 рік. Колишній офіцер армії УНР приїздить разом із вагітною дружиною Тіною до батька на хутір недалеко від містечка Кам’янка. Вони сподіваються почати нове життя, отримати документи, якось адаптуватися до нової влади. Але вже на вокзалі вони стають свідками розвантаження новенького панцерника і свіженького полку ГПУ на чолі з Євдокімовим, що прибув на придушення холоднояців.

Іван дуже швидко розуміє, що в серці Холодноярської республіки втекти від війни не вдасться. Невдовзі Євдокімов арештовує пов’язаного з повстанцями Іванового батька а його самого пробує завербувати і змусити втертися в довіру до повстанців. Іван постає перед дилемою – терпіти ганьбу і насильство над своєю сім’єю заради ілюзії миру, чи самому приєднатися до повстанців…

Коментарі

Оголошення
live comments feed...