
08:40, 20 серпня 2020 р.
У музеї Біласа відкрилась виставка робіт Яворівського розпису

Вчора, 19 серпня, у Художньому музеї Михайла Біласа у Трускавці відкрилась нова виставка - тут експоновано роботи в стилі яворівського розпису.
Роботи Наталії та Мар`яни Дюг (матері та доньки) презентують яворівський орнамент у всій його красі та в сучасній інтерпретації. Роботи яскраві, барвисті, багаті символічним змістом та виконані в теплих, традиційних для Яворівщини, кольорах.
Під час відкриття виставки авторка розписів, членкиня Яворівського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Наталія Дюг презентувала роботи та знайомила присутніх з особливостями Яворівського розпису.
У виступах згадували і про всесвітньо відому яворівську іграшку, яка претендує на занесення до спадщини ЮНЕСКО, і про яворівську різьбу, і про кулінарний шедевр – яворівський пиріг, і в загальному про яворівські розписи, які популяризують у своїй творчості пані Наталія Дюг та її донька Мар`яна.
Гості музею мали можливість переглянути відеосюжет про яворівську майстерність, вишиванки та розпис, а потім оглянули роботи мисткинь, розміщені в трьох залах трускавецького музею.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:05
13 березня
16:00
13 березня
14:24
13 березня
11:16
13 березня
11:09
13 березня
18:20
10 березня
13:09
10 березня
10:45
10 березня
live comments feed...